Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Probijalica za meso
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/kom.
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Ubodnik za meso s osiguračem
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/kom.
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
1,66 €
83,00 EUR/kg
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg