Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
11,90 EUR/kg
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
Šunkokuh set - Obiteljska gozba, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/kom.
Šunkovar – Nešto malo 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Šunkovar set – Pošteni zalogaj 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/kom.
Šunkovar - Obiteljska gozba 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/kom.
Šunkovar - Słuszny Kęs 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/kom.
Višenamjenski lonac s košarom i šunkovarom
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/kom.
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg