Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Destilacijski kvasac Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Kalijev pirosulfit, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Fermentacijska cijev 6-komorna v2
1,00 €
1,00 EUR/kom.
Plastična fermentacijska cijev MAXI-v2
0,90 €
0,90 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30 L s poklopcem i slavinom
12,92 €
12,92 EUR/kom.
Horizontalna fermentacijska cijev - nelomljiva
1,17 €
1,17 EUR/kom.
Fermentacijska posuda 30L, bijele boje s tiskom, pipom i 2 cijevi - j.EN
Spremnik za fermentaciju 30L s tiskom, pipom i 3 cijevi
12,04 €
12,04 EUR/kom.
Fermentacijska posuda 30L s tiskom i 3 cijevi
9,22 €
9,22 EUR/kom.
Pektoenzim
1,95 €
195,00 EUR/l
Knjiga "Stvaranje destilata od A do Ž" (na poljskom jeziku)
15,85 €
15,85 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l