Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Rotirajući škriljasti pladanj fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/kom.
Pušnica s Wi-Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ s električnim grijaćim modulom i upravljačem
853,42 €
853,42 EUR/kom.
Svinjska crijeva na trakama 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Vrtna drvena dimnica 200 L – dragON Wood 100E s električnim grijaćim modulom i upravljačkom jedinicom
670,73 €
670,73 EUR/kom.
Pušnica s Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ s električnim grijaćim modulom i upravljačem, ložena drvom
860,73 €
860,73 EUR/kom.
Vrtna pušnica 200 L dragON Wood 100E – na drva, s električnim grijaćim modulom i upravljačem
678,05 €
678,05 EUR/kom.
Pušnica dragON PLYWOOD NATURE – bez okvira, modularna, s digitalnim upravljačem, 320L
1 035,37 €
1035,37 EUR/kom.
Bezokvirna pušnica dragON PLYWOOD NATURE s digitalnim kontrolerom, 200 L
853,66 €
853,66 EUR/kom.
Pušnica dragON PLYWOOD NATURE – bezokvirna, modularna, s Wi‑Fi upravljačem, 320 L
1 212,20 €
1212,20 EUR/kom.
Bezokvirna pušnica dragON PLYWOOD NATURE s Wi-Fi upravljačem, 200L
1 036,58 €
1036,58 EUR/kom.
Mesarska mrežica (do +220°C), fi 15 cm, duljina 3 m
1,67 €
0,56 EUR/m
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg