Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Svinjska crijeva 28/30 mm i ovčja 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Svinjska crijeva na trakama 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Sušena svinjska crijeva kalibar 65 mm, 30 cm - 4 kom.
8,07 €
2,02 EUR/kom.
Sušena svinjska crijeva kalibar 100 mm, 50 cm - 2 kom.
4,04 EUR/kom.
Prirodna svinjska crijeva kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva - kalibar 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Premium vertikalna punilica, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/kom.
Vertikalna punilica premium 5 L
172,19 € 136,58 €
136,58 EUR/kom.