Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Nerazbijivi salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0-300 g soli/L
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Ručni mlinac za kavu s regulacijom
13,41 €
13,41 EUR/kom.
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
15,87 EUR/kg
Kuke za dimljenje ribe - dvostruke - 5 kom.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/kom.
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
32,12 EUR/kg