Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika, 8 l
48,53 €
48,53 EUR/kom.
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika 5 L
36,58 €
36,58 EUR/kom.
Crijevo za parni sokovnik
1,95 €
1,95 EUR/kom.
Mjerač kiselosti - mjerenje kiselosti u vinu, sokovima
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Boca 1 L Stolna s čepom fi28 - 4 kom.
5,27 €
1,32 EUR/kom.
Boca TO za sok 330 ml s čepom fi 43 - 6 kom.
3,92 €
0,65 EUR/kom.
Klarowin 2 - sredstvo za bistrenje
1,10 €
157,14 EUR/kg
Pektoenzim
195,00 EUR/l
Klarowin - sredstvo za bistrenje 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klarowin - sredstvo za bistrenje 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Okvirna preša za voće – s metalnom košarom, kapaciteta 10L
147,56 €
147,56 EUR/kom.
Okvirna preša za voće – s drvenom košarom, kapaciteta 10L
127,80 €
127,80 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Kapetanska boca 500 ml s čepom - 6 kom
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/kom.