Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Prirodna ovčja crijeva - kalibar 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m
Nerazbijivi salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0-300 g soli/L
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Električna pušnica - prijenosna
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.
Nelomljiv salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0–300 g soli/L
4,72 € 3,95 €
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
2,58 €
5,73 EUR/kg
Tester tla 2u1 – pH, vlažnost
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Patrone za saturator SodaJoy, Kayser 10 kom.
6,39 €
6,39 EUR/kom.
Lijevak za staklenke/ balone 160/40mm
2,39 €
2,39 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl. 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, klasa 8
Reljefne vrećice za aparat za vakuumiranje, 20x30 cm, 50 kom.
7,29 €
0,15 EUR/kom.