Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
15,87 EUR/kg
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
18,31 EUR/kg
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Solomjer
4,22 €
4,22 EUR/kom.
Peklosól Vit-C - 400 g
1,66 €
4,15 EUR/kg