Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
Šunkovar - Słuszny Kęs 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/kom.
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Prirodna ovčja crijeva - kalibar 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, šljiva, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Šunkokuh set - Obiteljska gozba, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/kom.
Šunkovar set – Pošteni zalogaj 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/kom.
Šunkovar – Nešto malo 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Staklenka TO 1,7L fi 100 - 6 kom.
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/kom.
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg