Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski kvasci Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Univerzalni vinski kvasci, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Kvasac Restart - 22 g
1,88 €
85,45 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
56,09 EUR/kg
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Modularni destilator 30 L Freja - električni
234,15 €
234,15 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Nelomljivi mjerač meda s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
Hrana za vinske kvasce, 10 g
Hrana za vinske kvasce, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg