Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Plinski roštilj dragON BBQ201, 18,8 kW, srebrni
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/kom.
Plinski roštilj dragON BBQ101, 11,7 kW, crno-srebrni
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/kom.
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
5,20 EUR/kg
Nehrđajući roštilj za drvenu/šperpločastu pušnicu dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/kom.
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Električna pušnica - prijenosna
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.
Lovački kotlić od lijevanog željeza s emajliranom unutrašnjošću, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/kom.
Drvne sječke za dimljenje (70% joha + 30% bukva) klasa 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
1,66 €
83,00 EUR/kg
Emajlirani kotlić, 10 l, od lijevanog željeza
64,14 €
64,14 EUR/kom.
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg