Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Kuke za dimljenje ribe - trostruke, 5 kom.
6,68 €
1,34 EUR/kom.
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje, joha i bukva, 5 kg, srednja granulacija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Drvne sječke za dimljenje (100% bukva) kl. 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Kuke za dimljenje – S, naoštrene 4 mm x 150 mm, 15 kom.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/kom.
Sječke za dimljenje (100% joha) kl. 2 – 450 g x5
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, šljiva, 450 g, kl. 8
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
Drvna sječka za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 2
Drvne sječke za dimljenje/roštiljanje, od jabuke, 450 g, kl. 8
Drveni čips za dimljenje/roštilj, 50% jabuka + 50% bukva, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg