Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Pektin za džemove - citrusni amidirani za želiranje, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 30 kom.
29,75 €
0,99 EUR/kom.
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 15 kom.
15,12 €
1,01 EUR/kom.
Frukta-Žel - pektin za džemove i konfiture, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Prirodna svinjska crijeva - kalibar 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Kulture bakterija za svježi sir
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Kulture bakterija za grčki sir
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Kulture bakterija za kefir i kiselo mlijeko, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg