Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Stroj za sladoled i sorbete
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/kom.
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva - kalibar 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Jako tostirani cimetovi hrastovi listići 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
44,40 EUR/kg
Prirodne hrastove pahuljice (nepečene), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
Prirodna svinjska crijeva kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m