Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Staklenka TO 425ml s tiskom „Domaća poslastica” i crnim poklopcem fi 82 - 3 kom.
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/kom.
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva - kalibar 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Netlomljiva, višenamjenska staklenka s crnim poklopcem, 15L
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Nelomljiva, višenamjenska staklenka s crnim poklopcem, 8L
4,58 € 4,31 €
4,31 EUR/kom.
Nelomljiva, višenamjenska staklenka, 3 L
3,36 € 3,34 €
3,34 EUR/kom.
Klar-zyme - sredstvo za bistrenje
2,44 €
244,00 EUR/l
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Svinjska crijeva 28/30 mm i ovčja 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m