Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Kvasac + hranjiva tvar - crna vina
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/kom.
Kvasac Bayanus + hranjiva tvar - bijela i ružičasta vina
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Bayanus kvasac + hranjiva tvar - Univerzalno - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/kom.
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 250g
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasci Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
376,00 EUR/kg