Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Pamučne niti za meso bijele (240°C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Generator dima dragON JET 1 LONG s električnom pumpicom
88,78 €
88,78 EUR/kom.
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Aplikator za elastične mesarske mrežice
14,39 €
14,39 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
45,16 EUR/l
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml