Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Klarowin 2 - sredstvo za bistrenje
1,10 €
157,14 EUR/kg
Klarowin - sredstvo za bistrenje 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klarowin - sredstvo za bistrenje 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Klarowin White Plus - sredstvo za bistrenje 8 g
0,83 €
0,83 EUR/kom.
Pektoenzim
1,95 €
195,00 EUR/l
Boca Walker 500 ml, s navojnim čepom, 1 kom.
1,34 €
1,34 EUR/kom.
Klar-zyme - sredstvo za bistrenje
2,44 €
244,00 EUR/l
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - hitosan + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Osušeni pektoenzim
1,78 €
296,67 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Grom 5-7 dana 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana
2,56 €
64,00 EUR/kg
Tekući aktivni ugljen za 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg