Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Staklenka Comfort 750 ml kvadratna. hermetički zatvorena
4,33 € 3,70 €
3,70 EUR/kom.
Univerzalna staklenka 10 L
10,61 €
10,61 EUR/kom.
Univerzalna staklenka 8 L
11,12 € 9,00 €
9,00 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
Tekući aktivni ugljen za 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Tekući dim – hrastov, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Termometar za hladnjake i zamrzivače (-50°C do +40°C) 17cm
2,00 €
2,00 EUR/kom.
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l