Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Osušeni pektoenzim
1,78 €
296,67 EUR/kg
Pektoenzim
1,95 €
195,00 EUR/l
Destilerijski kvasac Turbo Torpedo 5-7 dana 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Fermentacijska cijev 6-komorna v2
1,00 €
1,00 EUR/kom.
Plastična fermentacijska cijev MAXI-v2
0,90 €
0,90 EUR/kom.
Horizontalna fermentacijska cijev - nelomljiva
1,17 €
1,17 EUR/kom.
Knjiga "Stvaranje destilata od A do Ž" (na poljskom jeziku)
15,85 €
15,85 EUR/kom.
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika, 8 l
48,53 €
48,53 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Destilacijski kvasac Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Okvirna preša za voće - nehrđajući čelik, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/kom.
Sakupljač za sitno voće, metalni zeleni
21,22 €
21,22 EUR/kom.