Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Termometar za sirarstvo (0°C do +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Okrugla forma za sir Ø 8,4 x 7,4 cm za 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/kom.
Krpa za sir, tetra - 40x40 cm, 2 kom.
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/kom.
Okrugla forma za sir Ø15 x 7cm za 1200 g
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Forma za sir tipa korycińskiego Ø 21/11 x 8,5 cm za 2 kg
6,04 € 3,95 €
Okrugla forma za sir Ø 13 x 7 cm za 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/kom.
Kvadratni kalup za sir 11 x 11 x 8,5 cm za 500 g
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Okrugli kalup za sir Ø 13 x 7 cm za 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/kom.
Sirarski klin 36 x 32 x 45 cm, 5 kom.
3,85 €
0,77 EUR/kom.
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Kalcijev klorid za sir, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Sirište za sireve 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Kvadratna sirarska krpa 50 x 50 cm, 2 kom.
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/kom.
Kulture bakterija za svježi sir
4,92 €
4,92 EUR/kom.