Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 30 kom.
29,75 €
0,99 EUR/kom.
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 15 kom.
15,12 €
1,01 EUR/kom.
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Frukta-Žel - pektin za džemove i konfiture, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Lijevak za staklenke 150/55 mm
2,39 €
2,39 EUR/kom.
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje, joha i bukva, 5 kg, srednja granulacija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Staklenka za klijanje Twist-off s sjemenkama rotkvice
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/kom.
Ubijač / Tučak za kupus drveni veliki 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/kom.
Drveni ubijač / tučak za kupus 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/kom.