Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kutna fermentacijska cijev za posude - nelomljiva
1,17 €
1,17 EUR/kom.
Staklena fermentacijska cijev pakirana po 2 kom.
2,46 €
1,23 EUR/kom.
Staklena fermentacijska cijev
1,27 €
1,27 EUR/kom.
Okvirna preša za voće - nehrđajući čelik, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/kom.
Hrana za vino Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Vreća za filtraciju likera s ojačanim dnom
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Multimjer za mjerenje koncentracije šećera i potencijalnog alkohola
6,04 €
6,04 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 koktela – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Klarowin - sredstvo za bistrenje 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg