Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
Okrugli kamen za pizzu, izrađen od kordierita, promjer 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/kom.
Boca za liker 100 ml 6 kom.+ 6 čepova
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/kom.
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
Kamen za pizzu s ručkom i nožem, od kordierita, okrugli 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/kom.
Bočica za likere pljoska 200 ml - 10 kom.
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/kom.
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g