Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mjerenje sadržaja vinske kiseline
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Mjerač kiselosti - mjerenje kiselosti u vinu, sokovima
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Mjerenje ukupne kiselosti
Okvirna preša za voće – s metalnom košarom, kapaciteta 10L
147,56 €
147,56 EUR/kom.
Okvirna preša za voće – s drvenom košarom, kapaciteta 10L
127,80 €
127,80 EUR/kom.
Automatski sifon s ventilom i držačem - 64 cm
18,29 €
18,29 EUR/kom.
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana
2,56 €
64,00 EUR/kg
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasci Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin 7013, 7 g
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g