Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mjerenje sadržaja vinske kiseline
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Univerzalni vinski kvasac bez razmnožavanja, 20 ml
Vinski kvasac Bordeaux, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
Vinski kvasac Malaga, 20 ml
Vinski kvasac Tokay, 20 ml
Univerzalni vinski kvasci, 20 ml
Mjerač kiselosti - mjerenje kiselosti u vinu, sokovima
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Kwasomix - regulator kiselosti
1,10 €
73,33 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Mjerenje ukupne kiselosti
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Pektin za džemove - citrusni amidirani za želiranje, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg