Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg
Olivna boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
6,44 €
0,81 EUR/kom.
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA – Brusnica
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Divlja ruža
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Kvasac Bayanus + hranjiva tvar - bijela i ružičasta vina
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Bayanus kvasac + hranjiva tvar - Univerzalno - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/kom.
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasac Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Redukwas - regulator kiselosti
0,97 €
64,67 EUR/kg