Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Boca za liker 200 ml 6 kom.+ 6 čepova 23/18
5,51 €
0,92 EUR/kom.
Vinski kvasac Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
Mjerač kiselosti - mjerenje kiselosti u vinu, sokovima
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Vinski kvasac Bordeaux, 20 ml
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin VR5, 7 g
Vinski kvasac Enovini® WS, 7 g