Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA – Brusnica
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Kvasac + hranjiva tvar - crna vina
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/kom.
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vinski kvasac Bordeaux, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
Vinski kvasac Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® WS, 7 g
Kapice s perforacijom crne fi31mm 100kom.
6,65 € 6,00 €
0,06 EUR/kom.
Boca za vino 0,75 L smeđa - paket 8 kom.
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Čep od pluta 23/18 mm 20 kom.
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/kom.
Čep od pluta 23/18 mm 100 kom
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/kom.
Čep od pluta 21/16 mm 50 kom.
10,85 € 10,24 €
0,20 EUR/kom.