Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Emajlirani kotlić, 10 l, od lijevanog željeza
64,14 €
64,14 EUR/kom.
Lovački kotlić od lijevanog željeza s emajliranom unutrašnjošću, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/kom.
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8
5,20 EUR/kg
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
Staklenka 10 L s plastičnim poklopcem
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/kom.
Staklenka 5 L s plastičnim poklopcem
6,77 € 5,39 €
5,39 EUR/kom.
Mjerenje ukupne kiselosti
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Balkonska dimilica s termometrom
34,14 €
34,14 EUR/kom.