Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 250g
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g
Vinski kvasac Enovini® WS, 7 g
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini®
Vinski kvasci Enovini® BAYA, 7 g
Ciderini Strong kvasac za cider, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg