Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Poluautomatski mesarski injektor s kompletom igala i crijevom
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Šunkovar – Nešto malo 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Nerazbijivi salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0-300 g soli/L
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Prirodna ovčja crijeva - kalibar 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m
Električna pušnica - prijenosna
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.
Nelomljiv salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0–300 g soli/L
4,72 € 3,95 €
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Solomjer
4,22 €
4,22 EUR/kom.
Injektor 100 ml + 2 igle
5,85 €
5,85 EUR/kom.
Peklosól Vit-C - 400 g
1,66 €
4,15 EUR/kg
Set električna pušnica s generatorom dima
340,98 €
340,98 EUR/kom.