Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
Poluautomatski mesarski injektor s kompletom igala i crijevom
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Mesarski konopac bijelo-crveni pamuk (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Bijeli pamučni mesarski konac (240°C) 55 m
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Pamučne bijele niti za mesne proizvode (240°C) 145 m
5,19 €
0,04 EUR/m
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
15,87 EUR/kg
Injektor 30ml + 3 igle + čistač
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Šunkokuh set - Obiteljska gozba, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/kom.