Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
32,12 EUR/kg
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Poluautomatski mesarski injektor s kompletom igala i crijevom
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Šunkokuh set - Obiteljska gozba, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/kom.
Šunkovar set – Pošteni zalogaj 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/kom.
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Tekući dim – hrastov, 40 ml
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.