Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje/roštilj, 50% jabuka + 50% bukva, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
Električna pušnica - prijenosna
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim – hrastov, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Termometar za pečenje mesa (0°C do +120°C) 12,5cm
5,19 €
5,19 EUR/kom.
Termometar s dvostrukom skalom (30°C do 100°C) / (50°C do 300°C) 13,0cm
5,34 €
5,34 EUR/kom.
Kuhinjski termometar s grafikom (0°C do +100°C) 12,5cm
5,19 € 4,22 €
4,22 EUR/kom.
Lijevani lonac za pečenje, 5.5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Silikonska podloga za pečenje
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/kom.
Granitni pravokutni kamen za pizzu 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/kom.
Okrugli kamen za pizzu, izrađen od kordierita, promjer 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/kom.