Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Svinjska crijeva na trakama 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Ovčja crijeva - fi 22/24 mm, na trakama, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Drvne sječke za dimljenje/roštiljanje, od jabuke, 450 g, kl. 8
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje/roštilj, 50% jabuka + 50% bukva, 450 g, kl. 8
Probijalica za meso
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/kom.
Granitni pravokutni kamen za pizzu 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/kom.
Električna pušnica - prijenosna
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Termometar za pećnicu (50°C do +300°C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/kom.
Elektronički kuhinjski termometar (-50°C do +300°C) s futrolom, bijeli
11,12 €
11,12 EUR/kom.
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Prirodna ovčja crijeva - kalibar 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m