Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Rimski lonac okrugli 4L
31,70 €
31,70 EUR/kom.
Okrugli rimski lonac 4L
27,56 €
27,56 EUR/kom.
Rimski lonac 4L
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Rimski lonac 4 L
Rimski lonac okrugli 4 L
Balkonska pušnica – OBITELJSKA
77,80 €
77,80 EUR/kom.
Plinski roštilj dragON BBQ201, 18,8 kW, srebrni
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/kom.
Kućna pušnica u loncu, 35 L, za plinski štednjak
131,70 €
131,70 EUR/kom.
Plinski roštilj dragON BBQ101, 11,7 kW, crno-srebrni
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/kom.
Lijevani lonac za pečenje, 5.5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Silikonska podloga za pečenje
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/kom.
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Električna pušnica - prijenosna
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.