Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Američki hrastovi listići, jako pečeni, iz bačvi od bourbona, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Dębove pahuljice jako opiekane, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice (nepečene), 20g
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Staklenka TO 1,7 L sa žutim plastičnim poklopcem, s ručkom, fi 100, 1 kom.
2,39 €
2,39 EUR/kom.
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Staklenka 350 ml s obojenim poklopcem - 6 kom.
4,05 €
0,67 EUR/kom.