Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vakuumski zavarivač - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/kom.
Zamjenske brtve za vakuumski zavarivač 320624
3,31 €
1,66 EUR/kom.
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Kulture bakterija za zrelo meso, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Okrugla forma za sir Ø 8,4 x 7,4 cm za 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/kom.
Esencija s okusom ruma za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg