Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva - kalibar 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Brtva za klip vertikalnih punjača 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/kom.
Prirodna svinjska crijeva kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Bijeli vanjski termometar (-50°C do +50°C) 27cm
3,33 € 3,24 €
3,24 EUR/kom.
Bijeli vanjski termometar (-60°C do +50°C) 23cm
2,51 €
2,51 EUR/kom.
Bijeli vanjski termometar (-50°C do +50°C) 22cm
2,39 €
2,39 EUR/kom.
Vanjski bijeli termometar (-50°C do +50°C) 18cm
2,12 EUR/kom.
Bijela boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
6,44 €
0,81 EUR/kom.
Kvasac Bayanus + hranjiva tvar - bijela i ružičasta vina
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.