Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bayanus kvasac + hranjiva tvar - Univerzalno - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/kom.
Kvasac + hranjiva tvar - crna vina
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/kom.
Kvasac Bayanus + hranjiva tvar - bijela i ružičasta vina
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 48h 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Kvasac Turbo Cold 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
376,00 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg