Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bakterijske kulture za sir gouda
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Kulture bakterija za svježi sir
Kulture bakterija za grčki sir
Starter kulture za jogurt
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Set za izradu sira - mladi sirar
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Moje hobi: izrada domaćeg vina - ruska verzija
1,14 € 0,91 €
0,91 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - engleska verzija
1,31 € 1,04 €
1,04 EUR/kom.
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Univerzalni vinski kvasci, 20 ml
Vinski kvasac Bordeaux, 20 ml
Kulture bakterija za kefir i kiselo mlijeko, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/kom.