Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nerazbijivi salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0-300 g soli/L
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Nelomljiv salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0–300 g soli/L
4,72 € 3,95 €
Destilacijski kvasac Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Destilerijski kvasac Turbo Torpedo 5-7 dana 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Multimjer za mjerenje koncentracije šećera i potencijalnog alkohola
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Refraktometar za pivo
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Šećeromjer, pokazivač sadržaja šećera 0 - 29°Blg
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Refraktometar za med
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Kapilarni vinomjer za mjerenje sadržaja alkohola
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Višenamjenski senzor kvalitete zraka
66,58 €
66,58 EUR/kom.
Modul destilatora - prozor - fi 48,3mm dulj. 100mm
39,51 €
39,51 EUR/kom.
Mjerenje sadržaja ukupnog SO2
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Alkoholomjer
5,00 €
5,00 EUR/kom.
Mali alkoholometar
4,46 €
4,46 EUR/kom.
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg