Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Plinski roštilj dragON BBQ201, 18,8 kW, srebrni
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/kom.
Plinski roštilj dragON BBQ101, 11,7 kW, crno-srebrni
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/kom.
Nehrđajući roštilj za drvenu/šperpločastu pušnicu dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim – hrastov, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
Tronožac za logorsku vatru s rešetkom, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/kom.
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvna sječka za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 2
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
5,20 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje/roštilj, 50% jabuka + 50% bukva, 450 g, kl. 8