Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski kvasac Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® WS, 7 g
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA – Brusnica
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Divlja ruža
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
56,09 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
117,50 EUR/kg
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
376,00 EUR/kg