Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nehrđajući roštilj za drvenu/šperpločastu pušnicu dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/kom.
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Tekući dim – hrastov, 40 ml
Plinski roštilj dragON BBQ101, 11,7 kW, crno-srebrni
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/kom.
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
UVA lampa za uništavanje insekata 20 W, crna
34,38 € 30,49 €
30,49 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 30 L - 1 odstojnik
172,20 €
172,20 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 2 odstojnika
159,76 €
159,76 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 1 odstojnik
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/kom.
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg