Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Modularni destilator Convex električni 60 L - Perun XXL
390,00 €
390,00 EUR/kom.
Modularni destilator Convex električni 30 L - Perun
Modularni destilator Convex 30 L - Torpeda, „Hladni Prsti”
270,73 €
270,73 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 30 L - 1 odstojnik
172,20 €
172,20 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 2 odstojnika
159,76 €
159,76 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 1 odstojnik
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 30 L električni - Aabratek
Modularni destilator Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/kom.
Modularni destilator 30 L Freja - električni
234,15 €
234,15 EUR/kom.
Modularni destilator 18 L Munin convex
209,02 €
209,02 EUR/kom.
Mineralni kameni aktivni ugljen 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Esencija s okusom bourbona 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.
Modularni destilator za aromatizaciju destilata 30 L - bez grijača
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.