Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Profesionalni paket - vino
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/kom.
Kwasomix - regulator kiselosti
1,10 €
73,33 EUR/kg
Ciderini Strong kvasac za cider, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Mjerenje ukupne kiselosti
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Mjerač kiselosti - mjerenje kiselosti u vinu, sokovima
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Univerzalni vinski kvasac bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Mjerenje sadržaja L-jabučne kiseline
Mjerenje sadržaja ukupnog SO2
Profesionalni paket - mošt
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/kom.
Glukoza za prehranu 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Mjerenje sadržaja vinske kiseline
Pritisak - sito za prerađevine, kiseljenje i ocat - za staklenke fi 100
0,63 €
0,63 EUR/kom.
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L