Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom bourbona 40 ml
Američki hrastovi listići, jako pečeni, iz bačvi od bourbona, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Jako tostirani cimetovi hrastovi listići 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 EUR/kom.
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Prirodne hrastove pahuljice (nepečene), 20g
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića